Верифицированный профиль
8
Месяцев опыта
6
Месяцев на сайте
Рекомендовать
Активных объявлений
6
Эксклюзивных объектов
0
Рекламная активность
0
Последний визит на сайт
1 месяц назад

Продажа коммерческой недвижимости (5)

  • 760 000 $
    4 222 $/м²

    Бульварно-Кудрявская ул. (Воровского), 15

    офисное помещение
    180 м²
    2021 год постройки
    2 мес. назад
    #2101 Продаж офісних приміщень в центрі Києва, вул. вулиця Бульварно-Кудрявська, ЖК "Ярославів Град" Загальна площа: 180 м2 Розвинена інфраструктура навколо, у пішій доступності магазини, ресторани, різноманітні сфери обслуговування, метро. Також є 20 паркомісць у підземному паркінгу! Оренда паркомісця - окремо!
    Риелтор
  • 690 000 $
    4 313 $/м²

    Бульварно-Кудрявская ул. (Воровского), 15а

    БЕЗ КОМИССИИ Золотые Ворота
    офисное помещение
    160 м²
    1907 год постройки
    2 мес. назад
    #18765 Продаж офісних приміщень в центрі Києва, вул. вулиця Бульварно-Кудрявська, ЖК "Ярославів Град" Повністю новий ремонт Загальна площа: 160 м2. 19 робочих місць. планування: переговорна кабінет боса санвузли оупенспейс простір для роботи кухня Розвинена інфраструктура навколо, у пішій доступності магазини, ресторани, різноманітні сфери обслуговування, метро. Генератор! Також є 20 паркомісць у підземному паркінгу! Оренда паркомісця - окремо!
    Риелтор
  • 1 100 000 $
    5 000 $/м²

    Сапёрное Поле ул., 3

    офисное помещение
    220 м²
    2017 год постройки
    2 мес. назад
    #33016 Пропонується на продаж офіс на вулиці Іоанна Павла II, 6/1. ЖК Бульвар Фонтанів Це не просто дизайнерський офіс, це суцільне задоволення працювати в унікальному просторі. Загальна площа приміщення 220 м2. Загальна кількість робочих місць - 39 (з можливістю збільшити). Функціональне планування складається з: - ресепшн, лаунж зона; - OPEN Space; - переговорна кімната на 7 осіб; - унікальна кухня; - гардеробні ніші; - 2 санвузли. Опис: Офіс на 2 поверсі. Стан приміщення: новий, сучасний, дизайнерський ремонт, із застосуванням сучасних технологій акустичного дизайну - повністю укомплектований сучасними якісними меблями. На кухні є вся необхідна для офісу техніка: холодильник...
    Риелтор
  • 1 299 000 $
    3 093 $/м²

    Раисы Окипной ул., 18

    многофункциональное помещение
    420 м²
    2012 год постройки
    2 мес. назад
    #34162 Оренда / продаж окремо розташованої будівлі в ЖК Рівʼєра (метро Славутич). Загальна площа - 420 м2. Нова будівля на березі озера. Більшість фасаду - це вітрини з підлоги до стелі з неймовірним видом на водойму! Відкрите планування та високі стелі додають простору на світла. За будівлею закріплено 3-4 паркомісця. На етапі будівництва запроєктовані технічні зони, місця для кухні, складів та вент каналів. На даху є додаткова кімната для розміщення блоків кондиціонування та системи вентиляції. Вхідна потужність електроенергії - 100 кВт.
    Риелтор
  • 602 000 $
    2 255 $/м²

    Большая Житомирская ул., 18-А

    многофункциональное помещение
    267 м²
    1897 год постройки
    2 мес. назад
    #26800 Продаж фасадного комерційного приміщення | Вул. Велика Житомирська | Центр Києва Площа: 267 кв.м., 1 поверх цоколь, З/Б перекриття. Є відеоогляд приміщення та планування (надаються за запитом) У самому серці історичного Києва, біля Пейзажної алеї, з активним пішохідним та туристичним трафіком. Буде вдалою інвестицією під оренду з окупністю 9-10 років плюс додаткова капіталізація об'єкту Характеристики: - Два окремі входи (фасадний з вулиці та вантажний з двору) - Електропостачання 25 кВт - Пожежна та охоронна сигналізації - система кондиціювання - ЗБ перекриття - Високий потолок, вітринні вікна - Централізовані водопостачання та опалення Деталі та організація перегляду - за запитом. Т...
    Риелтор
Вернуться ко всем предложениям
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.
Как верифицироваться через Дію?
Считайте QR-код сканером в приложении Действие и подтвердите авторизацию Действие.
QR-код для верификации через Дію
QR-код будет действителен еще 02:00
Как верифицироваться через Bankid?
Верификация BankID откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги:

1. Проверьте адресную строку браузера на наличие сообщения об ошибке или значка блокировки. Нажмите на него.