Верифікований профіль
8
Місяців досвіду
6
Місяців на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
6
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
0
Останній візит на сайт
1 місяць тому

Продаж комерційної нерухомості (5)

  • 760 000 $
    4 222 $/м²

    Бульварно-Кудрявська вул. (Воровського), 15

    офісне приміщення
    180 м²
    2021 рік побудови
    2 міс. тому
    #2101 Продаж офісних приміщень в центрі Києва, вул. вулиця Бульварно-Кудрявська, ЖК "Ярославів Град" Загальна площа: 180 м2 Розвинена інфраструктура навколо, у пішій доступності магазини, ресторани, різноманітні сфери обслуговування, метро. Також є 20 паркомісць у підземному паркінгу! Оренда паркомісця - окремо!
    Рієлтор
  • 690 000 $
    4 313 $/м²

    Бульварно-Кудрявська вул. (Воровського), 15а

    БЕЗ КОМІСІЇ Золоті Ворота
    офісне приміщення
    160 м²
    1907 рік побудови
    2 міс. тому
    #18765 Продаж офісних приміщень в центрі Києва, вул. вулиця Бульварно-Кудрявська, ЖК "Ярославів Град" Повністю новий ремонт Загальна площа: 160 м2. 19 робочих місць. планування: переговорна кабінет боса санвузли оупенспейс простір для роботи кухня Розвинена інфраструктура навколо, у пішій доступності магазини, ресторани, різноманітні сфери обслуговування, метро. Генератор! Також є 20 паркомісць у підземному паркінгу! Оренда паркомісця - окремо!
    Рієлтор
  • 1 100 000 $
    5 000 $/м²

    Саперне Поле вул., 3

    офісне приміщення
    220 м²
    2017 рік побудови
    2 міс. тому
    #33016 Пропонується на продаж офіс на вулиці Іоанна Павла II, 6/1. ЖК Бульвар Фонтанів Це не просто дизайнерський офіс, це суцільне задоволення працювати в унікальному просторі. Загальна площа приміщення 220 м2. Загальна кількість робочих місць - 39 (з можливістю збільшити). Функціональне планування складається з: - ресепшн, лаунж зона; - OPEN Space; - переговорна кімната на 7 осіб; - унікальна кухня; - гардеробні ніші; - 2 санвузли. Опис: Офіс на 2 поверсі. Стан приміщення: новий, сучасний, дизайнерський ремонт, із застосуванням сучасних технологій акустичного дизайну - повністю укомплектований сучасними якісними меблями. На кухні є вся необхідна для офісу техніка: холодильник...
    Рієлтор
  • 1 299 000 $
    3 093 $/м²

    Раїси Окіпної вул., 18

    багатофункціональне приміщення
    420 м²
    2012 рік побудови
    2 міс. тому
    #34162 Оренда / продаж окремо розташованої будівлі в ЖК Рівʼєра (метро Славутич). Загальна площа - 420 м2. Нова будівля на березі озера. Більшість фасаду - це вітрини з підлоги до стелі з неймовірним видом на водойму! Відкрите планування та високі стелі додають простору на світла. За будівлею закріплено 3-4 паркомісця. На етапі будівництва запроєктовані технічні зони, місця для кухні, складів та вент каналів. На даху є додаткова кімната для розміщення блоків кондиціонування та системи вентиляції. Вхідна потужність електроенергії - 100 кВт.
    Рієлтор
  • 602 000 $
    2 255 $/м²

    Велика Житомирська вул., 18-А

    багатофункціональне приміщення
    267 м²
    1897 рік побудови
    3 міс. тому
    #26800 Продаж фасадного комерційного приміщення | Вул. Велика Житомирська | Центр Києва Площа: 267 кв.м., 1 поверх цоколь, З/Б перекриття. Є відеоогляд приміщення та планування (надаються за запитом) У самому серці історичного Києва, біля Пейзажної алеї, з активним пішохідним та туристичним трафіком. Буде вдалою інвестицією під оренду з окупністю 9-10 років плюс додаткова капіталізація об'єкту Характеристики: - Два окремі входи (фасадний з вулиці та вантажний з двору) - Електропостачання 25 кВт - Пожежна та охоронна сигналізації - система кондиціювання - ЗБ перекриття - Високий потолок, вітринні вікна - Централізовані водопостачання та опалення Деталі та організація перегляду - за запитом. Т...
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.